20. juni: Vi ønsker å gjøre forumet mer attraktivt for våre brukere. Vennligst kom med innspill til hvordan vi kan forbedre det! Se i forumkategorien Tilbakemeldinger / info for å gi din mening.

Skrevet av Emne: er det mulig??????????????  (Lest 1982 ganger)

0 medlemmer og 1 gjest leser dette emnet.

emre

  • Flaskebærer
  • *
  • Innlegg: 8
    • Vis profil
er det mulig??????????????
« på: 23. Aug. 2005, 14:23 »
jaja, kjære medsupportere! der røk det jammen en spiss av høy klasse igjen (luque) hva er det feiten egentlig driver med.. ? kan umuig være overprisning som er problemet med hver eneste klubb vi er i dialog med.. så langt har anelka, boa morte, owen og nå luque forsvunnet foran nesa vår. er så forbannet at jeg ikke kan sette ord på det, enden på visa blir et dårlig spontankjøp 30 august som ikke hjelper oss en dritt!!!
etter

Bjørn

  • Midtbaneanker
  • ****
  • Innlegg: 1102
    • Vis profil
er det mulig??????????????
« Svar #1 på: 23. Aug. 2005, 14:31 »
Det er bare patetisk, hva faen skal vi da gjøre om vi vil være en "storklubb" i både england og europa??
Tja, man kan jo kjøpe Ferguson tilbake fra Everton, eller hva med over-the-top Viduka (overpriset), eller nei, enda bedre, Lua Lua tilbake fra pompey!

Dette er jo latterlig, jeg stiller meg inn i hylekoret jeg åsså, å sender en brannfakkel i retning av Shepard!

Jesus titty fuckin christ så irritert jeg blir :(

Bjørn - forbandet
url=http://www.intervocative.com/dvdcollection.aspx/Time%20Cop]My Collection[/url]

Howay the Toon
Howay the Lads

Toontastic

  • Flaskebærer
  • *
  • Innlegg: 18
    • Vis profil
er det mulig??????????????
« Svar #2 på: 23. Aug. 2005, 15:04 »
Fy faen for en idiot Freddie Shepherd er! Nå har han rotet vekk 2 klassespillere på grunn av bagateller. Det sikkert ikke snakk om mer enn ett par millioner pund. Han tror tydligvis han er smart og pruter slik vi gjør i syden. Eneste forskjellen er at klubbene kommer ikke tilbake og ber oss om å hente stjernene deres på billigsalg. Han venter vel fortsatt på telefon fra Deportivo og Fenebarche.

Bjørn

  • Midtbaneanker
  • ****
  • Innlegg: 1102
    • Vis profil
er det mulig??????????????
« Svar #3 på: 23. Aug. 2005, 15:14 »
Tror det dreide seg om 1.4mill, tror det var pund det er snakk om.

LATTERLIG!


Bjørn - wear your stripes with pride
url=http://www.intervocative.com/dvdcollection.aspx/Time%20Cop]My Collection[/url]

Howay the Toon
Howay the Lads

Mack

  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 2798
    • Vis profil
    • http://magnar.com
er det mulig??????????????
« Svar #4 på: 23. Aug. 2005, 15:15 »
Vi har en tråd om Luque.
Toon, Toon,
Black and white army