At Geremi mangler selvtillit er kanskje ikke så overraskende, all den tid han knapt nok har vært på benken. Men at han mangler ferdigheter er verre. Det kan man vanskelig gjøre noe med, når mannen snart er pensjonist, og burde fått utdelt stokk og rullator.
Jeg mener det viktigste for en back er at han er god defensivt. Så får de offensive bidragene heller komme som en bonus. Vi snakker tross alt om FORSVARsspillere. For all del, det beste hadde vært en back som er like god begge veier. Men de er sjelden vare. Og da tar jeg heller til takke med noen dårlige offensive valg innimellom, så lenge han gjør jobben defensivt.
Men det at Enrique mangler såpass mye offensivt, kan være det som hindrer han i å bli en back av ypperste kvalitet.
Ranger har nok utvilsomt større potensiale enn Carroll. Og jeg føler vel egentlig at guttens prestasjoner i går kveld ikke trenger ytterligere kommentarer. De talte for seg selv.