Owen med ny kontrakt var mitt ønske.
Med jeg ønsker meg mest av alt en klubb, som drives proffisjonelt.
En klubb som bare ikke selger seg til hvem som helst.
En klubb som drives med overskudd, slik at når nåværende eier eller den kommende eier(styrtrik) trekker seg ut, at vi ikke har enorme gjeldsposter som andre klubber i Premier League.
At klubben med nåværende eller den kommende managerer kan tiltrekke seg gode spillere, som ofrer alt for klubben å ikke bare jakter gull å grønne skoger, men blør for Newcastle.
At klubben for vokse seg så stor å sterk som den kan, å kan drives proffisjonelt i alle ledd.
At klubben for ansatt trenere\støtteapperat som er gode til å få det beste ut av spillerene, å som selv jager etter å bli enda bedre.
At jeg en dag skal få lov til å sitte med tårer i øynene å fortelle mine fremtidige unger om denne fantastiske klubben NEWCASTLE, som til slutt greide å være Englands beste fotballklubb å fikk ut det potensiale som lå der..
GOD JUL ØNSKES DERE ALLE SAMMEN HER PÅ FORUMET.