Det var en liten spøk Joakim

Spiller ikke på et godt nok lag til å ha Raufoss som en skikkelig rival, men har spilt mot gutta der. Kjenner mange av de privat også. Og dessuten er det, relativt sett, mye mer rot bak kulissene der enn i Newcastle.

Jeg kan forstå at du har problemer med å skjønne de totningene som mobber bønder og slik, det har jeg selv. Hva skjer hvis Vålerenga skulle rykke ned? Drar de allikevel på stadion og synger "vi hater bønda" eller hva de synger? Neppe.
Men for meg er det uaktuelt å betale bortimot 100 kroner for å se en 2.div kamp. Det er det i mine øyne ikke verdt. For all del, er ikke medgangssupporter, så hadde nok ikke gått om de ledet 1.div engang. Har hatt så mange "uenigheter" med diverse trene og leder oppå der, at det er vel der "hatet" mitt begynner.
Jeg er stolt av å være fra Raufoss (tro det eller ei

), men det har ikke noe med fotballen å gjøre.
Derfor følger jeg bare med på PL. Interessen min for norsk fotball minker og minker for hvert år. Mens kjærligheten til Newcastle øker og øker
