20. juni: Vi ønsker å gjøre forumet mer attraktivt for våre brukere. Vennligst kom med innspill til hvordan vi kan forbedre det! Se i forumkategorien Tilbakemeldinger / info for å gi din mening.

Skrevet av Emne: Newcastle - Celtic 26.07  (Lest 32175 ganger)

0 medlemmer og 1 gjest leser dette emnet.

Frode

  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 5852
    • Vis profil
Sv: Newcastle - Celtic 26.07
« Svar #165 på: 27. Juli 2007, 14:24 »
Synes ikke man skal roe ned noe som helst uansett hvilket tidspunkt kampen er i. Det er jo dette som skal gi spillerne mulighet til å vise hvem som fortjener fast plass på laget i begynnelsen av sesongen. Man bytter en del i slike kamper og de som kommer inn må ta seg i nakken å beholde spillet og tempoet oppe om de vil inn i blant de 11.

Men på en annen side så mener jeg resultat er uvesentlig, det er selve spillet som betyr noe, at spillerne blir varme i trøyen, at nye spilere får en forsmak på hva som venter. Kort sagt skal slike kamper brukes til å bygge opp spillerne fysisk, om de også klarer det psykisk er det enda bedre!

Noreng

  • Gjest
Sv: Newcastle - Celtic 26.07
« Svar #166 på: 27. Juli 2007, 14:25 »
Korrekt Olav. Å roe ned spillet er ikke det samme som å ikke gi null innsats

Benson

  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 6845
    • Vis profil
Sv: Newcastle - Celtic 26.07
« Svar #167 på: 27. Juli 2007, 14:35 »
Blir som regel ikkje samme intensitet i 2 omg i treningskamper da pga det bytter heile tida osv..
Mike Ashley killed the soul of Newcastle United FC [04.09.2008]