20. juni: Vi ønsker å gjøre forumet mer attraktivt for våre brukere. Vennligst kom med innspill til hvordan vi kan forbedre det! Se i forumkategorien Tilbakemeldinger / info for å gi din mening.

Skrevet av Emne: Emre er på vei til Newcastle  (Lest 18103 ganger)

0 medlemmer og 1 gjest leser dette emnet.

Nordin

  • NewUtd.no
  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 4368
    • Vis profil
    • http://www.newutd.com
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #30 på: 29. Mai 2005, 15:53 »
Dere står fritt til å være uenige i saker og ting, det er bare bra, men vær så snill å diskuter saklig.
NewUtd.no: av supportere - for supportere!

DanMan

  • Gjest
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #31 på: 30. Mai 2005, 11:13 »
Er ikke Emre venstreving (også)? Eller er jeg på jordet nå? Uansett hadde Emre vært intet mindre enn fantastisk! Et av de beste kjøpene på lang, lang tid.

Synes det blir litt på jordet å håpe på Cuper (selv om du får mene det du vil  :) ), da Souey og Emre har en fortid som faktisk kan vippe Emre til vår klubb. Var ikke klar over dette selv, men dersom Souey "oppdaga" Emre, har han vel "gjort opp" for tabben med den unge Deco?

Mushans

  • Midtbaneanker
  • ****
  • Innlegg: 629
    • Vis profil
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #32 på: 30. Mai 2005, 13:45 »
Av en eller annen merkelig grunn ser det ut som Fat Fred ikke har troen på managere fra kontinentet... Gullit er vel det nærmeste vi kommer, men hadde jo plukket opp ting i Chelsea.

Cuper er nok en bedre trener enn Benitez, men er om mulig enda mer ekstrem i sin defensive spillestil..
aurent Robert: "We finished last season so badly that, towards the end, I just laughed at him. "

Bjørn

  • Midtbaneanker
  • ****
  • Innlegg: 1102
    • Vis profil
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #33 på: 30. Mai 2005, 15:17 »
Syns det virker ganske typisk for italienske klubber, at de er defansive. Greitt, de har noen gudebenådede spillere i det landet, på alle plasser på banen. Men jeg vet vertfall ikke om noe mer kjedelig enn å se f.eks Inter - Milan i CL-semi, hvor Inter leder 1-0.

Men det funker jo, så hvorfor ikke hente Cuper som manager dersom Souness ikke gjør en bra jobb til neste år. Så kan heller Emre få litt tid med mannen som "oppdaget" han først, så kan eventuelt Couper komme neste år!

Emre hadde blitt et godt tilskudd på midtbanen, fått inn noen sentralt som gjør at de som er der i dag må kjempe hardere om plassen og som har en litt annen spillestil enn de som er der i dag.

Bjørn - tung i beina!
url=http://www.intervocative.com/dvdcollection.aspx/Time%20Cop]My Collection[/url]

Howay the Toon
Howay the Lads

DanMan

  • Gjest
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #34 på: 31. Mai 2005, 12:10 »
Sitat fra: "Mushans"
Av en eller annen merkelig grunn ser det ut som Fat Fred ikke har troen på managere fra kontinentet... Gullit er vel det nærmeste vi kommer, men hadde jo plukket opp ting i Chelsea.


 :lol: Sier seg kanskje selv at FF ikke har troen? Gullit var jo en katastrofe.

Joakim

  • NewUtd-teamet
  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 17344
    • Vis profil
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #35 på: 31. Mai 2005, 17:07 »
Men så er det klasseforskjell på Gullit og Cuper da... Det er jo noe vi må huske på.
Gullit var en ung, og relativt uerfaren manager når han kom til oss, og hadde kun erfaring fra et Chelsea-lag i brukbar medgang, og som tross alt hadde en italiener ved navn Zola på laget.
Gullit fikk mye gratis i Chelsea, det fikk han ikke i Newcastle, og da mislyktes han så til de grader. Han gjorde dog en mye bedre sesong enn Dalgishs andresesong.
Aw went to Blaydon Races, 'twas on the ninth of Joon,
Eiteen hundred an' sixty-two, on a summer's efternoon

DanMan

  • Gjest
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #36 på: 01. Juni 2005, 11:09 »
Jojo, jeg tar den, men hva er sannsynligheten for at Cuper kommer til oss? Skal vi sette oss ned å håpe på Capello også, kanskje? Vi fikk tross alt en merritert trener (selv om "ingen" like ham), med rutine både fra utlandet og England. Skal vel ikke brukes mot ham at Souey er skotsk? Ingen maste vel på en manager fra kontinentet i ManUtd da de herjet som verst?

Mushans

  • Midtbaneanker
  • ****
  • Innlegg: 629
    • Vis profil
Emre er på vei til Newcastle
« Svar #37 på: 01. Juni 2005, 12:32 »
Treneren kunne godt ha vært fra Drammen for min del, bare han leverte.. Nå har vi en trener som sendte laget fra toppen ned midt på tabellen!

Cuper er vel ikke så usannsynlig.. Er vel såvidt jeg vet uten jobb i øyeblikket, eller tok han over Mallorca? Vanskelig å si i disse eksamen dager..
aurent Robert: "We finished last season so badly that, towards the end, I just laughed at him. "