20. juni: Vi ønsker å gjøre forumet mer attraktivt for våre brukere. Vennligst kom med innspill til hvordan vi kan forbedre det! Se i forumkategorien Tilbakemeldinger / info for å gi din mening.

Skrevet av Emne: Dårlig holdninger i Newcastle?  (Lest 2833 ganger)

0 medlemmer og 1 gjest leser dette emnet.

st0ne

  • Benkvarmer
  • **
  • Innlegg: 51
  • Alan Shearer, The Magic Number 9!
    • Vis profil
Sv: Dårlig holdninger i Newcastle?
« Svar #15 på: 18. Mai 2007, 01:25 »
Jeg er helt enig, Luque har rett og slett blitt putta i skyggen av Roeder. Vi kjøpte han som stjernespiller, jeg husker enda da jeg fikk gladnyheten. Men så har Luque blitt misbrukt. Alt i alt så har Luque prestert bedre enn forventet hvis vi tenker på den lille tida han har fått og kampene som inbytter.

Derfor håper jeg at Big Sam starter en helt ny tilværelse for Luque og gir ham litt tillit, og da kan kankje Luque føle seg litt mer tilfreds på Tyneside.
Live The Dream, Newcastle United!

geordie-olav

  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 7493
    • Vis profil
    • http://Newutd.com
Sv: Dårlig holdninger i Newcastle?
« Svar #16 på: 18. Mai 2007, 12:04 »
Husker første kampen til Luque. Han var en av våre beste, uten tvil. Lekte med Manutd-forsvaret til tider.