20. juni: Vi ønsker å gjøre forumet mer attraktivt for våre brukere. Vennligst kom med innspill til hvordan vi kan forbedre det! Se i forumkategorien Tilbakemeldinger / info for å gi din mening.

Skrevet av Emne: Eto'o skamroser Luque og Newcastle supporterene  (Lest 1510 ganger)

0 medlemmer og 1 gjest leser dette emnet.

Asbjørn

  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 6199
    • Vis profil
Eto'o skamroser Luque og Newcastle supporterene
« på: 12. Nov. 2005, 16:26 »
I intervjuet  med Alan Oliver bekrefter også Shepherd at Newcastle prøvde å hente spissen når han spilte for Real Mallorca.

http://icnewcastle.icnetwork.co.uk/newcastleunited/news/tm_objectid=16363335%26method=full%26siteid=50081%26headline=my-pal-luque-is-real-deal--name_page.html
"Ler og godtar meg over dei er inne som er forbanna på Ashley og Co. No gidde eg ikkje innpå denne tråden meir og lese om alle som meinar Ashley er verdens mest gnitne person, kor KATASTROFE denne sommaren har vore, kor REVVA klubben verte styrt."

Paul Andreas

  • Supersub
  • ***
  • Innlegg: 383
    • Vis profil
Eto'o skamroser Luque og Newcastle supporterene
« Svar #1 på: 12. Nov. 2005, 16:50 »
Det blir spennende å se hva Luque kan bidra med. Det var ikke stort han fikk vist før han ble skadet. Men nå er han endelig tilbake så vi kan bare glede oss. Selvtillitten blir neppe mindre etter å ha fått slike lovord fra en så god fotballspiller som Eto'o.

Lasse

  • Kaptein
  • *****
  • Innlegg: 3014
    • Vis profil
    • http://www.brann.no
Eto'o skamroser Luque og Newcastle supporterene
« Svar #2 på: 14. Nov. 2005, 23:08 »
luque kommer til å regjere... åååå, jeg gleder meg sånn til dette laget blir samspilt... fantastisk! :D
Norsk fotball, Norge og all reaksjonær nisseluementalitet som er tilknyttet denne nasjonen må brenne på et bål for min del. Det eneste som teller er at Brann vinner serien og Champions League.

BegBie

  • Supersub
  • ***
  • Innlegg: 442
    • Vis profil
    • http://www.ratemycameltoe.com
Eto'o skamroser Luque og Newcastle supporterene
« Svar #3 på: 15. Nov. 2005, 10:49 »
Håper bare Luque får det til hær, håper ikke han blir for skamrost opp i skyene så fansn våre får skyhøye forventninger. For da kommer han til å bli buet ut visst han ikke innfrir med engang. Har stor troa på Luque visst vi gir han litt tid, er mest opp til oss om han klarer å innfri til forventningene tror jeg.
ouness:""I am the most attack-minded coach this club has had in recent history"

3 Kamper uten mål, kun en spiss.