Syntes at supportere av andre klubber enn Newcastle som er på dette forumet (f.eks Dag Riise, Liverpool, håper der er greit at jeg bruker deg som eksempel), burde fått en endring i avataren eller noe, slik som mackems har det.
Da er det lettere å tolke folks innlegg og lettere å skille ekte NUFC-patrioter fra andre. Dette må selvsagt vedkommende godkjenne. Det er for all del kjempebra at andre supportere også er her, og Dag Riise (som jeg brukte som eksempel) er jo en glimrende meddebattant med gode innlegg.
Jeg synes bare disse "utenforstående supporterne" burde fått en endring i avataren for å klargjøre klubbtilhørigheten skikkelig, og dermed gjøre det lettere for oss andre å tolke personer og deres innlegg. Tåpelig forslag kanskje? Jeg mener uansett at dette hadde vært lurt.
Noen andre som mener det samme? Eller ikke?