Newutd.no
Newutd.no => Tilbakemeldinger / info => Emne startet av: geordie-olav på 19. Nov. 2005, 17:11
-
Hvorfor går det ikke an å skifte navn? Vil gjerne gjøre det.
-
det kunne jeg ønsket også! bra forslag!
-
Syns ikke alle kan ha muligheten til å skifte brukernavn i hytt og pine. Jeg synes noe av sjarmen med forum som dette er at vi er et samfunn hvor alle "kjenner" hverandre. Når jeg ser nicket ditt så forbinder jeg deg med noe, selv om du er en person jeg aldri har møtt.
Det er ingen sak å få byttet brukernavn, men jeg vil helst at det ikke er radikale endringer og at dette skjer så sjelden som mulig. Bare send en PM eller en mail til meg, så fikser jeg det. No prob.
-
Du har nok rett, Nordin. Geordie-Olav har jo alltid vært nicket mitt og det er jeg fornøyd med.
-
Nordin har helt rett, ja. Hadde tenkt til å skrive en lignende post isted, men jeg måtte på fotballtrening. Skryte, skryte*
Geordie-Olav, jeg vil alltid forbi deg med det navnet og det vil bli rart om du skifter nick nå!
-
Identifikasjon er et viktig element. Også på et forum som dette. Når vi ser et brukernavn, så forbinder vi det med noe. Vi har, etter en tid her, visse ideer om hva den og den brukeren står for. Om jeg plutselig skulle skifte nck til for eksempel "saøklgj", så vil identifikasjonsmomentet forsvinne.
Jeg ser helst at alle beholder det brukernavnet de allerede har.
Det gjør det lettere for dine med- (og mot-) debattanter.
-
Hvordan skal jeg finne Joakim og mobbe han om han stadig bytter nick? :lol:
-
Faktsik synes jeg det blir rart, bare noen bytter avatar!
-
men om jeg tar vekk etternavnet mitt så vet dere vel fortsatt hvem jeg er? hvis jeg bare heter "lasse" asså...
-
men om jeg tar vekk etternavnet mitt så vet dere vel fortsatt hvem jeg er? hvis jeg bare heter "lasse" asså...
Ikke noe problem det. Var ikke slike mini-endringer jeg snakket om. Skal jeg endre?
-
Who cares on navnet
-
Ikke noe problem det. Var ikke slike mini-endringer jeg snakket om. Skal jeg endre?
det hadde vært kjempemessig :wink:
-
Om jeg plutselig skulle skifte nck til for eksempel "saøklgj", så vil identifikasjonsmomentet forsvinne.
Men mobbe-for-skrøpelig-fantasi-gjenspeilet-gjennom-nicket-momentet vil oppstå! :lol: