Newutd.no

Newcastle United => Generelt => Emne startet av: Grievous på 25. Nov. 2010, 21:46

Tittel: Matchday Pub
Skrevet av: Grievous25. Nov. 2010, 21:46
Skal reise ned å se Newcastle - Chelsea til helgen, og lurer på om det er noen som har tips om en bra pub med mye stemning på kampdagen?
Har vært i Newcastle 4 ganger før, men aldri vært på en pub med skikkelig trøkk før kamp.

Noen tips?
Tittel: Sv: Matchday Pub
Skrevet av: kø125. Nov. 2010, 22:06
Selv om jeg har vært der mange ganger, så er jeg litt usikker på hvilken pub som er best på kampdagen. Jeg vil tro at det ganske sikkert er god stemning både på Strawberrys(rett utenfor stadion bak gallowgate) og i Shearers Bar. Selv har jeg styrt unna disse pubene bl.a fordi det blir jævli fullt der. Har selv vært et par ganger Beyond Bar, som ligger inne i The Gate. Der er det ihvertfall litt trøkk hvor det også er et pre-match show man kan se og høre på.
Tittel: Sv: Matchday Pub
Skrevet av: Grievous25. Nov. 2010, 22:22
Har vært på Strawberrys, der var det jævli med folk men null stemning. Shearers Bar har jeg også vært innom, syns ikke det var noe særlig der heller. Kanskje The Gate kan være plassen da.
Tittel: Sv: Matchday Pub
Skrevet av: Batty7303. Des. 2010, 12:15
Trents eller Fluid