Newutd.no
Newutd.no => Tilbakemeldinger / info => Emne startet av: Nordin på 17. Juni 2005, 17:43
-
Newutd.com skriver historie nok en gang. Ikke nok med at besøksrekorden slås flere ganger i måneden, nå har også nyhetene våre kommet direkte inn på Norges største sportsportal - Sport.no! Dette er vi meget stolte over, og vi satser på å nå enda flere brukere med våre daglige nyheter og andre tjenester.
(http://www.newutd.com/images/Annet/sportno.JPG)
Vi kan også avsløre at vi har planer om å forbedre vårt tilbud ytterligere, til tross for at vi - allerede etter bare 10 måneder på nett - er Norges mest besøkte Newcastle-fanside.
Klikk her (http://www.dagbladet.no/fotball) for å gå til Sport.no sine fotballsider.[/img]
-
Grattis, kjempebra jobba...!!!:D
Er digg å se at dere fortsetter å slå dere frem i fotball-norge:D
Keep it up!
Bjørn - goodygood
-
Du verden, du verden. Dette er hyggelig å høre.
Alt for å få se mer til Newcastle i norske medier.
-
Snart blir det:
www.newutd.com av supportere, for supportere, den offesliele norske newcastle fan-club siden
-
Stiller meg i rekken av gratulanter. Keep up the good work!
Moods - Imponert over arbeidet som legges ned her!
-
Ironisk nok kom også den nyheten med på sport.no :lol:
Men det skal aldeles ikke legges skjul på at newutd.com er, om ikke den største, så den beste Newcastle-siden vi har her i Norge. At sport.no benytter seg av denne siden var jeg kanskje noe sjokkert over, siden det tross alt er en Newcastle-side.
Nydelig jobb dere har gjort her! :P
-
Jah, men det er jo gutta bak denne siden her som har tatt kontakt med dagbladet for å være med på den siden, bra at de gjorde det før newcastle.no gjorde det... ;)
Og bra at Dagbladet tar dem med....nå er det vertfall et ordentlig United representert der ;)
Bra jobba gutta:)
Bjørn - happy 4 u
-
Hehe, plutselig er Newastle United det førende laget på sport.no...
Ivertfall nå som newcastle.no har meldt seg opp der åsså...
:)
Var vel derfor han/de har begynt å skrive litt egne nyheter ;)
Jaja, måtte le litt da jeg så det...:)
Bjørn - LOST
-
Kvifor er ikkje NewUtd på sport.no lenger?
-
Kvifor er ikkje NewUtd på sport.no lenger?
Det har sannsynligvis skjedd en teknisk feil hos dem siden vi oppdaterte publiseringssystemet. Fyren som jobber i supporten deres har videresendt mailen min til de som har med det tekniske å gjøre.