Newutd.no
Newcastle United => Annet => Emne startet av: Farmer86 på 10. Okt. 2007, 19:40
-
Er det noen som vet om noen puber/barer rundt om i Norges land?
skal snart til tr.heim så er spesielt interissert i den byen!
-
Three Lions.
-
Three lions er definitivt stedet ja!
-
Det er strengt tatt ikke noe annet sted enn Three Lions for anglofile fotballsupportere i Trondheim.
Mange puber som viser kamper fra PL. Men på 3L finner du alltid likesinnede, en engasjert, engelsktalende betjening (selv om det er mange nordmenn som jobber der også - inkludert en del å hvile såre øyne på) og du finner stemningen. Du kan ikke se engelsk fotball på c+ når du kan se det på SkySports. Du ser ikke engelsk fotball på Rosenborg-supporternes pub, når du kan se det på en ekte, engelsk pub, drevet av en ustyrtelig morsom engelskmann (ja, han er Scums-fan, men det driter vi i).
Newcastle trenger et mer stabilt oppmøte på kampene. Antallet Newcastle-supportere på puben varierer altfor mye.
-
Sjøl blir jeg å finne på three lions i perioden 26-29 oktober, da jeg og en kamerat inntar trøndelag for RBK - Lyn.
-
Vært der en gang selv, på Newcastle-AZ i fjor. Absolutt å anbefale. Godt fornøyd med stemninga og oppmøte :)
-
Da jeg etter all sannsynlighet flytter til Trondheim til høsten blir jeg nok å finne på 3 Lions hver gang det vises en kamp
-
Belfry er stedet i oslo...for de som bor i bærum vises kampene ofte på Onkel Blaa på Bekkestua
-
Når jeg ser kamp på pub er det stort sett på Champs Sportsbar i Stavanger. Di selger øl i 0,6 glass, og viser alt av engelsk fotball! ;D
-
Noen som har noen tips til puber i Bergen? Skal besøke noen der første helga i november, og kunne da tenkt meg å tatt en tur ut og sett kampen mot Portsmouth.
-
Scotsman er nokså standard. Eller så liker jeg meg godt på British Lion, Bergen!