Newutd.no
Newcastle United => Kamper => Emne startet av: Sander Klev på 23. Okt. 2022, 16:07
-
Er folket klar for stor match? Er redd det blir for tøft i dag men har troa på at vi kan være med å kjempe. Med 3 poeng vil vi klatre til 4. plass. Men vil si meg fornøyd med 1 poeng. Howay the lads!
-
Med Bruno og Joelinton fra start så har i hvert fall trua blitt sterkere på poeng. Det var herlige nyheter siden Joelinton var usikker og Bruno nettopp har blitt pappa.
La oss håpe et full tent Newcastle lag går ut uten frykt!
-
Tøff kamp, men på en god dag kan vi faktisk slå hvem som helst :)
Howay the lads!
-
Sier Grealish nå? ;D ;D
-
Sier Grealish nå? ;D ;D
Det er så herlig haha. Hadde aldri trodd Almiron skulle bli så god etter tiden under Bruce, men har jo ofte vist tegn på at selvtilliten har vært ganske lav. Stresset ofte for mye. Så at han skulle bli bedre med litt selvtillit var jo aldri utenkelig, men det han gjør nå for tiden er jo helt rått.
-
Nervepirrende dette :-X
-
Stort!!!!! Alltids noe å plukke på, men idag var vi gode! Joelinton syns jeg var bra på venstre kant, og herlige mål av Wilson og Almiron
-
Deilig seier, som du sier noen småting men alt i alt syns jeg det var en bra gjennomført kamp :) Syns vi skulle hatt 1 straffe, mulig jeg har newcastlebriller på, men den handsen må jo være straffe?
-
SÃ¥ stolt av 3 poeng i dag!! Hadde aldri trodd det borte mot Tottenham.
Fy faen for en rekke vi har hatt nå. Samtidig en god manager og et lag som blør for drakta.
-
Etter 1 u og 10 tap mot topp 6 sist sesong, har vi slått Arsenal og Tottenham (borte), u mot City og tap mot Liverpool på Anfield i det 98 minutt. En stor forbedring mot topplagene. Vi har vel kun tapt 6 kamper i hele 2022, og eneste tap mot andre enn de 6 store er mot Everton (også da på overtid). Turte ikke å drømme om mer enn Europa League denne sesongen, men fortsetter vi med disse sliteseierne og forsterker litt i januar så er ikke topp 4 helt umulig!
-
Deilig seier, som du sier noen småting men alt i alt syns jeg det var en bra gjennomført kamp :) Syns vi skulle hatt 1 straffe, mulig jeg har newcastlebriller på, men den handsen må jo være straffe?
Med dagens handsregler skal det ofte mye til for at det blir dømt når avstanden er såpass liten. Har sett lignende situasjoner den siste tiden som det ikke ble dømt på.
-
Topp 4! 8) Dette var råsterkt. Meget imponerande seier og dette laget kan nå langt.