20. juni: Vi ønsker å gjøre forumet mer attraktivt for våre brukere. Vennligst kom med innspill til hvordan vi kan forbedre det! Se i forumkategorien Tilbakemeldinger / info for å gi din mening.

Vis innlegg

Denne delen lar deg se alle innlegg laget av dette medlemmet. Merk at du bare kan se innlegg gjort i områder du har tilgang til.


Meldinger - areforde

Sider: [1]
1
Transfers / Sv: Transfersommeren 2008
« på: 22. Mars 2008, 23:10 »
I det siste har Carrick spilt lite og han har/kommer nok til å miste plassen sin til Owen Heargraves. Han har sittet veldig mye på benken i det siste og ikke startet en kamp på veldig lenge slik som jeg har sett.

Kan jo ta feil med det jeg sier, men Carrick er uansett en glimrende spiller som Newcastle bør prøv seg på etter min mening.


2
Transfers / Sv: Transfersommeren 2008
« på: 22. Mars 2008, 21:33 »
En ting er iallefall sikkert; Det må bli utskiftninger.
Vi har mange gode spillere, men tydeligvis ikke gode nok.

Micheal Carrick er helt klart den spilleren Keegan bør prøve å lokke. Han sliter med spilletid i Man U og vil nok kanskje la seg friste av en fast plass på et lag som har mye potensiale.

Goran Pandev, Lazios stjerneskudd, hadde også vert en god signing. Har sett endel kamper med han og han er av veldig bra kaliber. Etter min mening ville han helt klart danket ut de fleste spisser i Newcastle. Pandev, Owen og Martins i en 4-3-3 formasjon hadde vært koslig. Da får man iallefall offensiv fotball. Det liker man!

Samtidig bør Keegan se etter en ny midstopper. Steven Taylor er den klart beste midtstopperen i Newcastle og trenger en makker av samme kaliber. De siste par midtstopperparene Newcastle har hatt har ikke fungert som dem skal, etter min mening. (*Kremt* Bramble *Kremt*)

Så da får man håpe at Gutta holder ut de siste par kampene slik at Keegan får 50M £ å kose seg med i sommer. Jeg gleder meg iallefall noe enormt.

Kom igjen, fÃ¥ høre flere spillere som er interessante!  :D

Sider: [1]